مراحل انجام کار

1. مشاوره ی رایگان

مشاوره رایگان اولین مرحله برای ورود به طراحی یک سایت است. 

در این مرحله با فرض اینکه شما هیچگونه اطلاعاتی درباره ی سایت و انواع طراحی سایت ندارید ، به تبیین انواع طراحی ها و نرم افزارهای طراحی سایت و سیستمهای مدیریت محتوا و تفاوت آنها با هم میپردازیم تا ذهنیت جامعتری نسبت به آنها پیدا کنید. (این مشاوره الزاما حضوری نیست و میتواند تلفنی و یا توسط ایمیل و تحت وب باشد)

 

2. تشخیص نیاز شما و تعیین نام سایت (DOMAIN)

ما در این مرحله با کشف نیازهای شما و ارائه ی راهنمائی های لازم برای اصلاح ساختار ذهنی شما منطبق با آنچه در کسب و کار شما احساس نیاز میشود ، نیاز واقعی شما را تشخیص میدهیم و با شما به نتیجه ی واحدی برای اجرا خواهیم رسید. (این مرحله نیز الزاما حضوری نیست و میتواند تلفنی و یا توسط ایمیل و تحت وب باشد)

 

3. محاسبه ی هزینه منطبق با نیاز

در مرحله ی سوم با توجه به نیاز شما و تصمیمی که در مرحله ی قبل گرفته شد و میزان هزینه ای که شما برای سایت خود در نظر دارید، با بررسی مجدد آن تخمین هزینه میکنیم و برای امضای قرارداد به توافق میرسیم. این هزینه ها متشکل از هزینه ی نوع دامنه ی انتخابی - میزان فضای مورد نیاز و نوع امکانات و ماژولهای مورد نیاز است . (این مرحله نیز الزاما حضوری نیست و میتواند تلفنی و یا توسط ایمیل و تحت وب باشد)

 

4. امضاء قرارداد

ما در گروه ایده سازان جاوید مهدا تمامی وبسایت ها را در قالب عقد قرارداد کاری طراحی و اجرا خواهیم کرد . در قرارداد ما که بایستی به امضای طرفین برسد شرایط و تعهدات ما وشما در اجرای پروژه لحاظ شده است که درصورت تخطی از هریک از مفاد و بندهای قرارداد ظرفین مطابق با آنچه ذکر شده عمل خواهند کرد.


5. ثبت دامنه

دامنه یا همان DOMAIN همان نشانی اینترنتی سایت شماست که بهتر است با محتوای سایت شما و نوع کسب و کار شما یا هدف شما سنخیت و مطابقت داشته باشد . در این مرحله گزینه ی انتخابی شما را با توجه به خواست شما و درنظر گرفتن قوانین برندینگ و با استفاده از قواعد علم اسامی نهائی کرده و اقدام به ثبت دامنه خواهیم کرد .

 

6. کشیدن نقشه سایت و صفحات لازم

پس از ثبت دامنه با مشاورت شما و با توجه به آنچه قبلا نیازسنجی شده است ، نقشه ی سایت شما و صفحات لازم کشیده خواهد شد و به تائید شما خواهد رسید.

 

7. طراحی اولیه روی کاغذ 

پس از مشخص شدن صفحات و نقشه ی کلی سایت با توجه به تصمیماتی که قبلا برای نوع طراحی سایت شما گرفته شده است طرح ظاهری و اولیه ی سایت بر روی کاغذ کشیده خواهد شد و پس از تائید نهائی شما اقدام به طراحی گرافیک های لازم سایت خواهیم کرد.

 

8. تایید اولیه ی شما

 

 

 

9. پیاده سازی اولیه

 

 

 

10. اعمال اصلاحات احتمالی

 

 

 

11. تأیید نهایی

 

 

 

12.رونمایی سایت

 

 

 


بسم الله الرحمن الرحیم

به گروه نرم افزاری

ایده سازان جاوید مهدا

خوش آمدید

تعداد آنلاین: 10
بازدید امروز: 33
بازدید صفحات امروز: 27
بازدید این ماه: 30411
بازدید کل: 372561

 آخرین اخبار ایده سازان جاوید مهداهمکاری با ما  ارتباط با ما  برخی از مشتریان ایده سازان جاوید مهدا  

دفتر کار جدید ما به:

 اصفهان خیابان جابرانصاری 

 ابتدای 5 آذر - مجتمع تجاری آذر - واحد 213

منتقل شد

 

استخدام برنامه نویس جاوا

 

  گرافیست وب

با سابقه کار و ارائه ی رزومه

نشانی : 

 اصفهان خیابان جابرانصاری 

 ابتدای 5 آذر - مجتمع تجاری آذر - واحد 213

تلفن:

 03134369018

03134369019

02136059786

نمابر:  02189778813

سامانه پیامک : 30008291

info -@- isjm.ir

بنیاد شهید وامور ایثارگران

شرکت شیرآلات صنعتی سام

شرکت مهرپاد کیان

شرکت ناژین دشت پارسیان

شرکت تردد امیدان پایا

شرکت سایبان سازه  پایا

 

ادامه...